Svetainė www.menufaktura.lt yra skirta scenos menų žiūrovams, kritikams, teatro žmonėms ir tiesiog besidomintiems kultūra ir smalsiems piliečiams. Šis „Menų spaustuvės“ projektas pradėjo veikti 2005 m. birželį. Nuo pradžios iki 2015 m. gruodžio Menų faktūrą redagavo projekto autorius Vaidas Jauniškis.

Menų faktūrą rengia ir jai padeda scenos menų profesionalai – teatro kritikai, kultūros žurnalistai, vadybininkai. Svetainėje pateikiamos scenos kūrėjų biografijos, spektaklių programėlės, recenzijos, Lietuvos ir užsienio teatrų adresai. Tai didžiausia skaitmeninė Lietuvos teatro duomenų bazė internete. Čia sutelktos spektaklių programėlės nuo 1990 m.. (Ankstesnių metų duomenys paskelbti penkių dalių sąsiuviniuose „Dramos teatrų premjerinių spektaklių programos“, parengtuose Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus bei Lietuvos teatro istorijos ir tradicijų draugijos; jie apima laikotarpį iki 1990 m.)

Svetainėje skelbiamos spektaklių Recenzijos, rašomos specialiai Menų faktūrai, bet pateikiamos ir pasirodančios kituose leidiniuose (ačiū jų redaktoriams už leidimą!). Taip pat dėkingi Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondui už svetainės paramą.

Naujienas galima užsiprenumeruoti RSS kanalu. Mus rasite ir „Facebook" tinkle.

 

Rūta Oginskaitė, redaktorė


Bendradarbiai:

Ramunė Balevičiūtė

Laura Blynaitė (kūrėjų duomenų bazė)

Alma Braškytė

Milda Brukštutė

Goda Dapšytė

Ingrida Gerbutavičiūtė

Viktorija Ivanova

Sigita Ivaškaitė

Monika Jašinskaitė

Vaidas Jauniškis 

Rima Jūraitė

Vlada Kalpokaitė

Aušra Kaminskaitė

Monika Meilutytė

Karolina Remeikaitė

Dovilė Statkevičienė

Kristina Steiblytė (Recenzijų skyrius)

Daiva Šabasevičienė

Helmutas Šabasevičius

Nomeda Šatkauskienė

Šarūnė Trinkūnaitė

Rasa Vasinauskaitė

Ridas Viskauskas

Kamilė Žičkytė

 

 

Mūsų adresas:

Šiltadaržio g. 6,
01124 Vilnius
Tel.: +370 615 275 23
El.paštas: info@menufaktura.lt