Į Kauną ateina „MonoBaltija 2012“. Programa

2012 05 02 Menų faktūra

aA

Gegužės 9-13 d. Kauno kameriniame teatre vyks trečiasis tarptautinis vieno aktoriaus festivalis „MonoBaltija". Šiemet savo naujausius monospektaklius pristatys aktoriai iš 11 šalių: Maria Papadopoulou (Graikija), Aleksejus Borisas (Vokietija), Hansas Nybergas (Švedija), Jurijus Andriuščenko (Moldova), Katarina Unt (Estija), Monika Wachowicz (Lenkija), Pip Utton (Anglija), Minna Puolanto (Suomija), Aleksandras Fukalovas (Rusija), Gabriela Muskała (Lenkija), Birutė Mar (Lietuva) ir Andris Bulis (Latvija). Festivalio dalyvių darbus vertins tarptautinė žiuri, kuriai šiemet vadovauja Pavelas Rudnevas - teatro kritikas, rašytojas, vertėjas, teatro vadybininkas, žurnalo „Sovremennaja dramaturgija" redkolegijos narys, RATI (Rusijos teatro akademija) dėstytojas, daugiau nei tūkstančio straipsnių apie teatrą autorius.

Šiemet, kaip ir pirmuose festivaliuose, savo simpatijų prizą skirs ir žiūrovų komisija, sudaryta iš skirtingų profesijų teatro entuziastų. Spektakliai vyks Kauno kamerinio teatro salėse, Kęstučio 74A.

Festivalio globėjas - Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, direktorius - Aleksandras Rubinovas.

 

 

 



 

FESTIVALIO PROGRAMA

Gegužės 9 d.

16:00 - Spaudos konferencija Kauno kameriniame teatre

17:00 - Iškilmingas festivalio atidarymas

17:30 - Maria Papadopoulou (Graikija)

„DE SADAS - ŽIUSTINAI" (C. Graužinis pagal Markizą de Sadą)

(spektaklis graikų kalba su lietuviškais subtitrais)

20:00 - Aleksej Boris (Vokietija)

Aristofanas „LISISTRATĖ"

(spektaklis vokiečių kalba)

 

Gegužės 10 d.

17:00 - Hans Nyberg (Švedija)

Ulf Evren ir Hans Nyberg „DIEVO KLOUNAS"

(spektaklis švedų kalba su angliškais subtitrais)

19:00 - Jurijus Andriuščenko (Moldova)

Olga Gavriliuk „ALEKSANDRAS VERTINSKIS. VIEŠPATIES PUOTA..."

(spektaklis rusų kalba)

 

Gegužės 11 d.

16:00 - Katarina Unt (Estija)

Marjorie Shostak, Katariina Unt „NISA"

(spektaklis estų kalba su angliškais subtitrais)

18:30 - Monika Wachowicz (Lenkija)

„OFELIJA" (pagal V. Šekspyrą ir M. Pawlikowską-Jasnorzewską)

(spektaklis lenkų kalba)

20:00 - Pip Utton (Anglija)

„PARYŽIAUS KATEDROS KUPRIUS" (pagal V. Hugo)

(spektaklis anglų kalba)

 

Gegužės 12 d.

16:00 - Minna Puolanto (Suomija)

Minna Puolanto „IŠSIMIEGOSI MIRĘS"

(spektaklis suomių kalba su lietuviškais subtitrais)

18:30 - Aleksandras Fukalovas (Rusija)

Jacques Mougenot „POSLERIO KAZUSAS: PASKAITA APIE ŠIUOLAIKINĮ MENĄ".

(spektaklis rusų kalba)

20:00 - Gabriela Muskała (Lenkija)

Amanita Muskaria „KELIONĖ Į BUENOS AIRES"

(spektaklis lenkų kalba su angliškais subtitrais)

 

Gegužės 13 d.

16:00 - Birutė Mar (Lietuva)

Birutė Mar „UNĖ"

18:30 - Andris Bulis (Latvija)

„SKRYDIS" (A. Bulis, M. Schisgal)

(spektaklis rusų kalba)

20:00 - Nekonkursinėje programoje - Teatras „Svobodnoje prostranstvo" (Rusija)

Aleksandras Puškinas „MOCARTAS IR SALJERIS"

(spektaklis rusų kalba)

21:00 festivalio uždarymas

Anonsai